Reklama

Podsumowanie miesiąca. Najchętniej czytane artykuły we wrześniu na portalu korsokolbuszowskie.pl

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Podsumowanie miesiąca. Najchętniej czytane artykuły we wrześniu na portalu korsokolbuszowskie.pl - Zdjęcie główne

Sprawdź najchętniej czytane wiadomości na portalu korsokolbuszowskie.pl we wrześniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podsumowanie września w powiecie kolbuszowskim. Które z artykułów na portalu korsokolbuszowskie.pl odnotowały najwięcej wejść internautów? Sprawdzamy

Codziennie na stronie internetowej korsokolbuszowskie.pl publikujemy najciekawsze informacje z powiatu kolbuszowskiego, Podkarpacia i kraju. Wśród nich trafiają się galerię zdjęć, które zawsze cieszą się dużą popularnością. Sprawdzamy, które z zamieszczonych informacji we wrześniu były przez Was najchętniej czytane. 

Co było najchętniej czytane na korsokolbuszowskie.pl? (kliknij tytuł, aby przejść do wiadomości) 

Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Zobacz fotografie z 1 września [ZDJĘCIA]

Uroczystym apelem uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych im Bohaterów Września 1939 r. rozpoczęli w czwartek (1 września) rok szkolny 2022/2023. To największa szkoła ponadpodstawowa prowadzona przez powiat kolbuszowski.

Zawody strażackie w gminie Kolbuszowa. Druhowie z OSP Kupno bezkonkurencyjni [ZDJĘCIA - WYNIKI]

W niedzielę (4 września) w Przedborzu odbyły się zawody strażackie Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Kolbuszowa. O pierwsze miejsce w pocie czoła rywalizowało 11 drużyn męskich, jedna żeńska i jedna młodzieżowa. Złoto w grupie "A" wywalczyli druhowie z OSP Kupno. Sprawdzamy, jak poszło pozostałym jednostkom.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w kolbuszowskim liceum ogólnokształcącym [ZDJĘCIA]

1 września uczniowie wrócili do szkół. W placówkach na terenie powiatu kolbuszowskiego oficjalnie rozpoczęto rok szkolny 2022/2023. Zobacz relację z tego dnia. 

Odpust w Porębach Dymarskich w lasowiackim stylu. Przybyły tłumy wiernych [ZDJĘCIA]

W niedzielę 4 września po raz drugi odbywa się Festiwal Kultury Lasowiackiej. Z tej okazji w Porębach Dymarskich (gm. Cmolas) zorganizowano tradycyjny odpust.

Niedzielne uroczystości odpustowe w kolbuszowskiej kolegiacie [ZDJĘCIA]

Odpustowe uroczystości ku czci Najświętszego Imienia Maryi, patronki największej parafii w powiecie kolbuszowskim wierni świętują całą niedzielę.

Trwa II Festiwal Kultury Lasowiackiej. Setki osób przyjechały na imprezę do skansenu w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

"Lesiok se ja, Lesiok, kaleta u pasa…" pod taką nazwą zorganizowano w niedzielę (4 września) w skansenie w Kolbuszowej imprezę inaugurującą dwutygodniowy II Festiwal Kultury Lasowiackiej. Do parku etnograficznego przyjechały setki turystów.

Wrześniowe obchody. Uczestnicy uroczystości przemaszerowali ulicami Kolbuszowej [ZDJĘCIA]

Trwają obchody rocznic wrześniowych. Ich uczestnicy przemaszerowali dzisiaj (piątek, 9 września) ulicami miasta. Główne uroczystości organizowano przy Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Teraz będą one kontynuowane na kolbuszowskim rynku.

Kolbuszowscy urzędnicy i straż miejska ruszą na kontrole. Sprawdzą twoje gospodarstwo

Urząd Miejski w Kolbuszowej poinformował, że rozpoczyna cykl kontrolny, podczas którego upoważnieni pracownicy magistratu i straży miejskiej przeprowadzą kontrole nieruchomości położonych na terenie gminy Kolbuszowa. Sprawdzenia będą podlegać te gospodarstwa, które wyposażone są w zbiorniki bezodpływowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków w zakresie pozbywania się nieczystości ciekłych.

Wypadek na drodze krajowej nr 9 relacji Rzeszów-Tarnobrzeg w Głogowie Małopolskim. 

Środa (14 września) o godz. 7.30 w Głogowie Małopolskim doszło do zderzenia samochodu dostawczego z tirem. Droga krajowa nr 9 jest całkowicie zablokowana.

W tych szkołach w powiecie kolbuszowskim uczy się garstka dzieci. Najmniejsze placówki w Kolbuszowej i okolicach [RAPORT]

W powiecie kolbuszowskim są szkoły podstawowe, gdzie uczęszcza mniej niż 30 uczniów. Ile podopiecznych liczy najmniejsza placówka?

Impreza w Bukowcu. Mieszkańcy sołectwa powitali jesień. Występy dzieci i młodzieży [ZDJĘCIA]

Sobota (24 września) mieszkańcy sołectwa Bukowiec powitali jesień. Impreza potrwa do późnych godzin nocnych. Podczas wydarzenia dla zgromadzonej publiczności zagrała kapela ludowa Górniacy, natomiast wieczorem mieszkańcy będą bawić się z zespołem "Pro Dance".

Druhowie z OSP Bukowiec świętowali 60-lecie działalności. Wręczono medale i odznaczenia [ZDJĘCIA - LISTA NAZWISK]

Niedziela (24 września) jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bukowcu (gm. Kolbuszowa) świętowała 60-lecie działalności. Jubileusz był połączony z odpustem parafialnym oraz powitaniem jesieni przez mieszkańców sołectwa. Nadano medale i odznaczenia zasłużonym strażakom.

Przeżyli razem 50 lat. Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymały pary z gminy Cmolas [ZDJĘCIA]

Czwartek (22 września) w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie odbyła się uroczystość, na której wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie dla sześciu par.

Oferty sprzedaży opału w Kolbuszowej i okolicach w serwisie OLX. Ile kosztuje drewno? [ZDJĘCIA]

W momencie, kiedy skupy węgla przechodzą kryzys, a opału nie da się dostać w żadnym z nich, mieszkańcy Podkarpacia muszą radzić sobie inaczej. Węgiel, pellet, brykiet lub drewno - to wszystko możemy kupić przez internet. Sprawdziliśmy, co można kupić w serwisie OLX i ile trzeba za to zapłacić.

Oferty pracy i staże. Kogo poszukują pracodawcy z Kolbuszowej i okolic? [ZDJĘCIA]

Jakie oferty pracy i staże oferują firmy z powiatu kolbuszowskiego? Sprawdzamy ogłoszenia zamieszczone na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Kolbuszowej.

Tak może wyglądać obwodnica Nowej Dęby i Majdanu Królewskiego [WIZUALIZACJE WIDEO]

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie zakończyła już spotkania z mieszkańcami w ramach kolejnej akcji informacyjnej dotyczącej wariantowego przebiegu projektowanej obwodnicy Nowej Dęby w ciągu drogi krajowej nr 9. Inwestycja powstanie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy