Reklama

Zawody strażackie w gminie Kolbuszowa. Druhowie z OSP Kupno bezkonkurencyjni [ZDJĘCIA - WYNIKI]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA W niedzielę (4 września) w Przedborzu odbyły się zawody strażackie Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Kolbuszowa. O pierwsze miejsce w pocie czoła rywalizowało 11 drużyn męskich, jedna żeńska i jedna młodzieżowa. Złoto w grupie "A" wywalczyli druhowie z OSP Kupno. Sprawdzamy, jak poszło pozostałym jednostkom.

W niedzielne popołudnie o godz. 14, na stadionie sportowym w Przedborzu, rozpoczęły się gminne zawody pożarnicze. W zmaganiach wzięło udział 11 drużyn męskich, jedna żeńska (z OSP Kupno) i jedna młodzieżowa (z OSP Widełka). Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Strażacy ochotnicy zmierzyli się z biegiem z przeszkodami (sztafeta) i rozwinięciu bojowym. Sędziowie brali pod uwagę czas i technikę wykonywanych ćwiczeń.

W grupie męskiej tym razem bezkonkurencyjni okazali się druhowie z OSP Kupno. Tuż za nimi na podium stanęli strażacy z OSP Kolbuszowa Górna, a na trzecim miejscu uplasowała się jednostka OSP Werynia. Jak poszło pozostałym ochotniczym strażom pożarnym? Poniżej znajdziecie tabelę wyników.

Zajęte miejsce oraz liczba zdobytych punktów (grupa "A" - mężczyźni):

 1. OSP Kupno - 113,90 pkt
 2. OSP Kolbuszowa Górna - 114,20 pkt
 3. OSP Werynia - 114,80 pkt
 4. OSP Zarębki - 116,80 pkt
 5. OSP Kolbuszowa Dolna - 120,90 pkt
 6. OSP Świerczów - 125,00 pkt
 7. OSP Widełka - 126,30 pkt
 8. OSP Przedbórz - 130,60 pkt
 9. OSP Domatków - 134,60 pkt
 10. OSP Bukowiec - 136,90 pkt
 11. OSP Poręby Kupieńskie - 141,30 pkt
 

Zajęte miejsce oraz liczba zdobytych punktów (grupa "C" - kobiety):

 1. OSP Kupno - 133,80 pkt
 

Zawody sportowo-pożarnicze na szczeblu powiatowym odbędą się natomiast 18 września na stadionie sportowym w Niwiskach.Rozpoczną się one punktualnie o godz. 12. Wezmą w nich udział:

 • 3 drużyny MDP (Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze)
 • 4 drużyny KDP (Kobiece Drużyny Pożarnicze)
 • 12 drużyn męskich

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy