Reklama

Tak Kolbuszowa wyglądała prawie 20 lat temu. Mamy zdjęcia z 2003 roku

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA Jak wyglądała Kolbuszowa niemal 20 lat temu? O tym można się przekonać, oglądając zdjęcia wykonane w 2003 roku udostępnione nam przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Kolbuszowej.

Patrząc na archiwalne zdjęcia, widać jak wiele zmieniło się w Kolbuszowej. Na plus z pewnością są przeprowadzone remonty budynków, z których korzystają mieszkańcy. Między innymi mowa o przychodni znajdującej się przy ul. Obrońców Pokoju. Na zdjęciu z 2003 roku ciężko poznać, że to ten sam obiekt, w którym dzisiaj przyjmują specjaliści. 

Patrząc na fotografie, które udostępniła nam kolbuszowska biblioteka, nie sposób nie zauważyć, że w mieście nam Nilem było dużo bardziej zielono. Szczególnie widać to zerkając na kadr ulicy 11 Listopada. Wzdłuż drogi  rosły jarzębiny, a chodnika od ulicy oddzielał żywopłot, który po przebudowie całego traktu został usunięty. 

Zdjęcia z 2003 roku przypominają także o tym, że w Kolbuszowej mieliśmy aptekę w samym centrum miasta oraz pod blokami przy ul. Piłsudskiego i 11 Listopada. 

Co jeszcze można zobaczyć na fotografiach? Sprawdź sam.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy