Reklama

Poradnia gastroenterologiczna w Kolbuszowej już działa. Sprawdź jaki lekarz przyjmuje i kiedy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Canva.com

Poradnia gastroenterologiczna w Kolbuszowej już działa. Sprawdź jaki lekarz przyjmuje i kiedy - Zdjęcie główne

W kolbuszowskiej poradni gastroenterologicznej lekarze będą przyjmować trzy razy w tygodniu. | foto Canva.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Od 1 grudnia w Kolbuszowej, w ramach umowy z NFZ, działa poradnia gastroenterologiczna. Na pacjentów czeka dwóch lekarzy. Na jaki najbliższy termin można się zapisać?

Starania o utworzenie poradni rozpoczęto kilka miesięcy temu. Do tej pory w kolbuszowskim szpitalu działała tylko pracownia endoskopii, gdzie badania wykonywał Jarosław Ragan - specjalista gastroenterologii i chirurgii ogólnej. W połowie roku dołączył do niego Bartłomiej Siwiec - internista-gastroenterolog. 

Otwarta trzy razy w tygodniu

Mając dwóch lekarzy o tej specjalizacji, Zbigniew Strzelczyk, dyrektor SP ZOZ w Kolbuszowej, zdecydował o utworzeniu poradni gastroenterologicznej, której lekarze mają zajmować się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń przewodu pokarmowego. 

- Nowa poradnia mieści się w Przychodni Rejonowej nr 1 w Kolbuszowej. Lekarze będą przyjmować pacjentów przez trzy dni w tygodniu

- mówi Zbigniew Strzelczyk, szef kolbuszowskiej lecznicy. 

Ile trzeba czekać na wizytę?

Jeszcze przed uruchomieniem poradni dyrektor Strzelczyk mówił na sesji Rady Powiatu Kolbuszowskiego o realizacji tego przedsięwzięcia. -  Jak już pozyskaliśmy kolejnego gastroenterologa, to trzeba zrobić lepszą pracownię z salą wybudzeń oraz osobno kolonoskopię i osobno gastroskopię - informował samorządowców. 

Poradnia gastroenterologiczna jest jedną z 11 prowadzonych przez SP ZOZ Kolbuszowa. W czwartki pacjentów będzie przyjmował doktor Jarosław Ragan. We wtorki i środy - doktor Siwiec. 

Obecnie czas oczekiwania na wizytę to dwa tygodnie. 

Godziny otwarcia i rejestracja 

Gdzie: ul. Obrońców Pokoju 74a (przy szpitalu)
Rejestracja: 17 2271 222 wew. 373; 17 2271 585 

  • czwartki - od 8 do 12 - lek. Jarosław Ragan
  • wtorki - od 13 do 17 - lek. Bartłomiej Siwiec
  • środy - od 15 do 19 -  lek. Bartłomiej Siwiec

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy