Reklama

Znajdź groby bliskich w internecie. Na liście również cmentarze z powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Znajdź groby bliskich w internecie. Na liście również cmentarze z powiatu kolbuszowskiego - Zdjęcie główne

Groby naszych bliskich zmarłych możemy odnaleźć na stornie internetowej | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mogiły.pl to strona internetowa, na której możemy odszukać swoich bliskich zmarłych, zdjęcia ich grobów oraz miejsce pochówku.

Na stronie internetowej widnieją cztery cmentarze z powiatu kolbuszowskiego - w Cmolasie, Mechowcu, Niwiskach i Raniżowie. Po wejściu na stronę możemy wpisać imię i nazwisko zmarłej osoby, a naszym oczom ukazuje się data śmierci, zdjęcie grobu oraz dokładna lokalizacja, gdzie została pochowana dana osoba.

Cmentarze parafialne w Kolbuszowej i Krzątce możemy obejrzeć na stronie internetowej grobonet.

Dzięki temu możemy z łatwością zlokalizować groby naszych bliskich, których dawno nie odwiedzaliśmy. Jest to też duże ułatwienie dla przyjezdnych osób, które po prostu zapomniały, gdzie leży dana osoba, z uwagi na ciągle rozrastający się cmentarz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy