Reklama

Stracili dorobek życia. Teraz potrzebna jest pomoc [LINK DO ZRZUTKI - ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Duży pożar warsztatu samochodowego w Nowej Dębie, na miejscu 9 zastępów straży pożarnej. Pomimo sprawnie i szybko przeprowadzonej akcji gaśniczej, garaży oraz wyposażenia nie udało się uratować. Właściciel potrzebuje teraz pomocy chętnych darczyńców.

Prawie 10 zastępów straży pożarnej gasiło duży pożar garaży na prywatnej posesji przy ulicy Sarniej w Nowej Dębie. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia i dokonaniu rozpoznania przystąpiono do działań gaśniczych. Wstępnie zabezpieczono teren, oraz odłączono zasilanie, po czym przystąpiono do podania trzech prądów wody.

W miejscu pożaru nastąpiła eksplozja butli znajdującej się w warsztacie, strażacy dodatkowo zlokalizowali i wynieśli ze środka butlę z czynnikiem do klimatyzacji.

Spaleniu uległ budynek gospodarczy, a dokładnie warsztat samochodowy. Spaliło się wyposażenie, w tym tworzywa sztuczne oraz znajdujące się tam urządzenia AGD, jak i cała konstrukcja. W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał, są natomiast straty materialne. Pomimo sprawnie i szybko przeprowadzonej akcji gaśniczej, garaży oraz wyposażenia nie udało się uratować. Przyczyny i okoliczności powstania pożaru badać będzie policja. 

Teraz potrzebne są pieniądze na odbudowę. Jak możesz pomóc? 

Wystarczy wejść na stronę zrzutka.pl: Odbudowa Warsztatu Samochodowego oraz Dystrybucji AGD i wspomóc zbiórkę. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE