Reklama

Policjanci i strażacy poszukiwali niepełnosprawnego mieszkańca Porąb Kupieńskich. Akcja trwała kilka godzin

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad 50 policjantów oraz kilkudziesięciu strażaków wzięło udział w sobotniej (8 października) akcji poszukiwawczej. Przez kilka godzin poszukiwano niepełnosprawnego mieszkańca Porąb Kupieńskich (gmina Kolbuszowa). Pomagał dron i pies tropiący.

Poszukiwania zaginionego mężczyzny rozpoczęły się nad ranem. Przeszukano dziesiątki hektarów. Niepełnosprawnego mieszkańca Porąb Kupieńskich szukali policjanci oraz druhowie z trzech jednostek OSP - z Kolbuszowej Górnej, Kupna i Widełki. 

- Przeszukaliśmy w sumie kilkanaście hektarów lasów w Porębach Kupieńskich. Dwójka naszych strażaków dodatkowo prowadziła poszukiwania z wykorzystaniem prywatnego quada

- informowali strażacy z Kupna. 

- Przy wsparciu policyjnego drona nasi strażacy dotarli quadem do osoby zaginionej, która znajdowała się niedaleko granicy z Czarną Sędziszowską. Mężczyzna był zmęczony i odwodniony, ale co najważniejsze - cały i zdrowy. Do czasu przyjazdu policjantów samochodem terenowym w wyznaczone miejsce, nasi strażacy zapewnili komfort termiczny i wsparcie psychiczne osobie poszkodowanej a także dali jej wody do picia

- dodają ochotnicy z jednostki w Kupnie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy