Reklama

Nauczyciel z koronawirusem w jednej ze szkół naszego powiatu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Nauczyciel z koronawirusem w jednej ze szkół naszego powiatu  - Zdjęcie główne

Zakażenia stwierdzono m.in. w przedszkolu w Nowej Dębie. | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W blisko 40 placówkach edukacyjnych na terenie Podkarpacia zawieszono całkowicie lub częściowo zajęcia. Wśród nich jest szkoła w gminie Majdan Królewski.

Powodem zmian w prowadzeniu zajęć są potwierdzone zakażenia koronawirusem wśród uczniów i nauczycieli. O takich przypadkach informuje Mariola Kiełboń z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Częściowo zawieszone zostały zajęcia w Szkole Podstawowej im. kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej. Na nauczanie zdalnie przeszło 9 uczniów. Powód? Potwierdzony wynik badań zakażenia SARS-Co-2 u jednego z nauczycieli. Dzieci będę uczyć się zdalnie do 12 marca. 

Zakażenie koronawirusem stwierdzono także w placówce w sąsiedniej gminie. Mowa o przedszkolu nr 5 im. Misia Uszatka w Nowej Dębie. Tam obecność Covid-19 potwierdzono u dwóch pracowników przedszkola opiekujących się 25-osobową grupą przedszkolaków. Nauczanie zdalne wprowadzono do 12 marca. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy