Reklama

W czerwcu nie oddasz śmieci

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: B.Posłuszny

W czerwcu nie oddasz śmieci - Zdjęcie główne

Tak wygląda nowy PSZOK w Cmolasie. | foto B.Posłuszny

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mobilny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Cmolasie znajdujący się przed Urzędem Gminy Cmolas będzie nieczynny.

To najprawdopodobniej koniec pozostawiania śmieci przy tzw. mobilnym PSZOK-u znajdującym się przed cmolaskim urzędem. Gdzie teraz mieszkańcy będą mogli pozostawić swoje śmieci?

- Urząd Gminy w Cmolasie informuje, że Punk Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Cmolasie w czerwcu nie będzie czynny

- piszą urzędnicy.

Od lipca mieszkańcy będą mogli już korzystać z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w nowym miejscu, Jego adres to Cmolas 3A. O tym więcej przeczytasz tutaj: PSZOK w Cmolasie niebawem rusza. Będzie na nim coś zaskakującego [MAPA]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy