Reklama

Strażacy i policjanci prowadzą poszukiwania. Zaginął mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Strażacy i policjanci prowadzą poszukiwania. Zaginął mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

foto Zdjęcie poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Strażacy i policjanci ruszyli w teren. Dzisiaj (niedziela, 24 lipca) w gminy Majdan Królewski trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny.

- Kolbuszowscy policjanci poszukują 36-letniego mieszkańca Komorowa - powiedziała w rozmowie z Korso komisarz Ewelina Wrona z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Zaginięcie mężczyzny zgłosiła dzisiaj o godz. 20 jego rodzina. 

Na miejscu pracują policjanci. W poszukiwania zaangażowani są również druhowie z terenu gminy Majdan Królewski. 

- W sumie jest to pięć zastępów. Z OSP Komorów, OSP Huta Komorowska, OSP Wola Rusinowska oraz dwa zastępy z OSP Majdan Królewski - mówi dyżurny z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej.

Poszukiwania prowadzone są na terenie Komorowa. 

AKTUALIZACJA z poniedziałku z godz. 8.20

Mężczyzna odnalazł się dzisiaj rano. Czekamy na więcej informacji z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej.

AKTUALIZACJA z poniedziałku z godz. 9.20

- Dziś rano dyżurny kolbuszowskiej jednostki został powiadomiony o odnalezieniu zaginionego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Z przekazanych przez rodzinę informacji wynikało, że mężczyzna w godzinach porannych wrócił do miejsca zamieszkania. Pozostał pod opieką rodziny - informuje Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji. 


Policja podejmuje poszukiwanie osoby zaginionej po otrzymaniu informacji o jej zaginięciu. Dużą wagę przywiązuje do poszukiwań osób, które ze względu na stan zdrowia lub wiek (małe dzieci, osoby starsze i nieporadne) mogą stać się ofiarami przestępstw.

- W takich przypadkach policyjne działania prowadzone są niezwłocznie i w zakresie zmierzającym do szybkiego odnalezienia osoby - informuje policja. 

Jakie prawa mają rodziny osób zaginionych?

  1. Zawiadomienie o zaginięciu osoby można zgłosić w najbliższej jednostce policji.
  2. Prawo do  kontaktu z policjantem prowadzącym poszukiwanie oraz dozwolonych prawem informacji o stanie i przebiegu poszukiwań.
  3. Żądania wydania potwierdzenia przyjęcia zawiadomienia o zaginięciu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy