Reklama

Radny Michał Karkut: Procedujemy po PiSowsku

Opublikowano: czw, 25 mar 2021 13:22
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Radny Michał Karkut: Procedujemy po PiSowsku - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na dzisiejszej (25 marca) sesji Rady Miejskiej w Kolbuszowej, radny Michał Karkut, zwrócił uwagę na sposób procedowania uchwał. Rajcy nie podoba się to, że mimo dyskusji i konkretnych sugestii samorządowców, nie ma żadnych zmian. Podczas obrad jasno wyraził swoje zdanie.

- Na poprzedniej sesji omawialiśmy w gorącej dyskusji sposób nadawania imion pewny miejscom w Kolbuszowej. Wydawało mi się, że propozycje proponowane przez kolegów radnych Józefa Fryca i Mirosława Kaczmarczyka, były tak przejrzyste i klarowne, że wszyscy stwierdziliśmy, że na pewno tak się będzie działo. A dzisiaj, kolokwialnie mówiąc, procedujemy po pisowsku - na siłę. To chyba nie tędy droga.

- mówił radny Michał Karkut.

Na poprzedniej sesji samorządowcy dyskutowali na temat nadania nazwy rondu w Kolbuszowej Górnej. Więcej przeczytasz tutaj:

- Przecież nikt na zebraniu wiejskim nie kwestionowałby pomysłu nadaniu imienia dr. Mieczysława Maziarza. Dlaczego jest to w takim szybkim trybie procedowane?

- dodał rajca. 

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj: Radni miejscy nazwą kolejne dwa ronda [ZDJĘCIA - MAPA]

Dwa punkty z dzisiejszego programu obrad brzmiały:

 • Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy "Rondo Plöermel" dla ronda zlokalizowanego w miejscowości Kolbuszowa Dolna przy ulicy Leśnej.
 • Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy "Rondo im. Mieczysława Maziarza" dla ronda zlokalizowanego w miejscowości Kolbuszowa Górna przy ulicy Sędziszowskiej.
O wynikach głosowania radnych nad wspomnianymi wyżej uchwałami, poinformujemy niebawem na naszym serwisie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 8 miesięcy temu | ocena +1 / -0

  Kazia

  Czy ten kakrut POwiedział coś mądrego kiedyś czy tylko mąci a tak wogóle to kogo on reprezentuje bo chyba nie Kolbuszkę ...

 • 8 miesięcy temu | ocena +9 / -0

  fan

  Zróbmy coś po plastformersku, nakradnijmy a potem pieniędzy nie ma i nie będzie, a i jeszcze wejdźmy w dupę niemcom po same bile

 • 8 miesięcy temu | ocena +6 / -0

  Józek

  Ten Karkut to się weźmie do jakiejś roboty czy tak będzie bredził. Nie przypominam sobie żeby wykazał się jakąś demokracją oprócz promowania poprzedniej złodziejskiej ekipy. Wstyd żeś z górnej.

 • 8 miesięcy temu | ocena +12 / -0

  Radny bezradny

  Kto ma większość ten rządzi

 • 8 miesięcy temu | ocena +9 / -1

  Radny totalny

  Jestem za ale przeciw .