Reklama

Kolejny maszt powstaje w powiecie kolbuszowskim. Gdzie?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: J.Serafin

Kolejny maszt powstaje w powiecie kolbuszowskim. Gdzie?  - Zdjęcie główne

Zamontowane na maszcie anteny mają poprawić zasięg w trzech miejscowościach. | foto J.Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwają prace związane z budową masztu sieci komórkowej. Gdzie powstaje i komu ma służyć?

Zgodę na postawienie masztu wydano w połowie stycznia tego roku. Obiekt zlokalizowany będzie na terenie kolbuszowskiej podstrefy ekonomicznej - przy ul. Żytniej.

Jak mówi Grzegorz Jaje, kierownik Wydziału architektury i budownictwa w kolbuszowskim starostwie, wniosków o pozwolenie na budowę masztów na terenie naszego powiatu w tym roku jak na razie nie było.

Inwestycja w Kolbuszowej jest na etapie budowy i realizuje ją P4 sp. z o.o. (operator sieci Play). Uruchomienie stacji planowane jest na lipiec tego roku.

- Po włączeniu stacji poprawi się sytuacja zasięgowa w Zarębkach i strefie przemysłowej (Kolbuszowska Podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO – Park Mielec). Zasięg sieci Play poprawi się również w Weryni

- zapowiada Martin Stysiak, Ekspert ds. Public Affairs P4 Sp. z o.o.

Jak dodaje nasz rozmówca, przy ulicy Żytniej powstaje wieża o wysokości 54 metrów z sześcioma antenami na trzech kierunkach.

- Infrastruktura techniczna w Kolbuszowej oparta będzie o standardową technologię wykorzystywaną przy tego rodzaju inwestycjach. Obsługiwane technologie to GSM900, UMTS900, LTE800, LTE2100, LTE1800, LTE2600

- wylicza przedstawiciel Playa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy