Reklama

GMINA KOLBUSZOWA. Kiedy maszt telefonii komórkowej zostanie uruchomiony?

Opublikowano:
Autor:

GMINA KOLBUSZOWA. Kiedy maszt telefonii komórkowej zostanie uruchomiony?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI We wtorek (17 marca) w Świerczowie pojawiła się firma, która rozpoczęła kolejny etap prac przy budowie masztu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z przedstawicielami sieci.

- Niestety podanie daty uruchomienia stacji w obecnej, nieprzewidywalnej sytuacji nie jest możliwe - wyjaśniła Katarzyna Tajak-Pietrowska i dodała: - Prace nadal się toczą. Będziemy informować o uruchomieniu niezwłocznie po fakcie. 

Przypomnijmy. O tej inwestycji mieszkańcy Świerczowa dowiedzieli się dopiero wtedy, kiedy prace zostały rozpoczęte. - Było to w drugiej połowie lutego. Właśnie wtedy okazało się, co powstanie w naszej okolicy - mówiła nam Justyna Drzał- Grabiec, mieszkanka Świerczowa. 

Mieszkańcy utworzyli komitet protestacyjny, który w środę (11 marca) spotkał się w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej z przedstawicielem sieci Play, spotkaniu przewodniczył Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. Wynikiem dyskusji było znalezienie przez mieszkańców nowej lokalizacji. - Proszę znaleźć taką nieruchomość, na którą wszyscy by się zgodzili. Proszę zaproponować, a my ją rozważymy - powiedział Wiesław Padło, przedstawiciel sieci Play. Co zatem z rozpoczętą inwestycją? - Będziemy ją kontynuować - odpowiedział Padło. 

Wiesław Padło, dyrektor Regionu Południowego Play, wyjaśnił, że sieć  jest najmłodszym operatorem. Mają oni bardzo intensywny program rozwoju sieci po to, żeby móc wyłączyć roaming krajowy. - Dzisiaj jest tak, że nasi klienci mogą korzystać z sieci innych operatorów. Chcemy to zmienić, bo za dużo nas to kosztuje i jest to nieefektywne, dlatego budujemy swoją sieć - dodał Padło.

ZOBACZ TEŻ:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE