Reklama

Kolbuszowa. Wulgaryzmy usuwają na bieżąco

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Serafin

Kolbuszowa. Wulgaryzmy usuwają na bieżąco  - Zdjęcie główne

Rady Panek chce, aby policzono ile będzie kosztowało usuwanie bazgrołów na ścianach. | foto Joanna Serafin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na budynkach w wielu miejscach na terenie gminy Kolbuszowa widnieją nieudolne malunki pseudoartystów. Radny porusza tę kwestię na obradach samorządowców z gminy Kolbuszowa.

Mamy w Kolbuszowej wielu niespełnionych artystów, którzy pokaz swoje twórczości zamieszczają na budynkach czy ogrodzeniach. Jest tego wiele i zdecydowanie nie poprawiają one estetyki miejsca czy okolicy. 

- Chciałem zapytać, czy nie warto byłoby zastanowić się nad tym, ile takich budynków, naszych miejskich jest pomazanych różnymi napisami i określeniami

- mówił podczas obrad rady miejskiej Piotr Panek. Rajca dopytywał o usługę wyczyszczenia takich miejsc.

- Może należałoby to w końcu oszacować

- dodał samorządowiec.  

Budynki użyteczności publicznej mają swoich gospodarzy.

- To oni powinni dbać, żeby takich napisów nie było

- podkreślił Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. Włodarz dodał, że urząd postara się zrobić taki rekonesans. Co do takich miejsc jak wiaty przystankowe, na bieżąco wulgarne napisy są usuwane. 

- Jest to proceder, który widoczny jest w całej Polsce. Ostatnio w Krośnie było głośno o przypadku, w którym zniszczono przystanki autobusowe na kwotę ponad 70 tys. zł. Przecież nikt tego nie zrobił z zewnątrz tylko miejscowi Powiem krótko, jest co robić, żeby te skutki niewłaściwych zachowań minimalizować

- dodał burmistrz.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy