Reklama

Dzisiaj spotkanie w sprawie przebiegu dużej obwodnicy Kolbuszowej [WARIANTY]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixaby

Dzisiaj spotkanie w sprawie przebiegu dużej obwodnicy Kolbuszowej [WARIANTY] - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Pixaby

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Dzisiaj (12 lipca) o godz. 16 w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu przy ul. Wolskiej w Kolbuszowej, odbędzie się spotkanie mieszkańców z projektantami wariantów dużej obwodnicy.

Z proponowanych dziewięciu wariantów zostało już cztery. Pod uwagę brane są opcje przebiegu dużej obwodnicy Kolbuszowej nr 2, 3 i 4 po wschodniej stronie miasta. Po drugiej stronie, czyli zachodniej, został wariant nr 9. Propozycje zostaną poddane dalszym konsultacjom. 

To właśnie z nich ma zostać wybrany ten ostatni, który zostanie zrealizowany w systemie "projektuj i buduj" w latach 2026-2028.

Szczegółowy opis wariantów znajdzie poniżej: 

Wszelkie uwagi, wnioski i zastrzeżenia do przedstawionych wariantów przebiegów drogi można było zgłaszać podczas wczorajszego (12 lipca) spotkania lub pisemnie, spisując je na formularzach opinii dostępnych w urzędzie, lub na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Podpisane formularze opinii, dotyczące przedsięwzięcia, można również przesyłać do 26 lipca 2022 roku pocztą na adres: Promost Consulting Sp. z o. o. sp. k., ul. Jana Niemierskiego 4, 35-307 Rzeszów lub pocztą elektroniczną na adres: [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy