Reklama

Cmentarz do likwidacji?

Opublikowano:
Autor:

Cmentarz do likwidacji? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Coraz częściej słychać na mieście takie plotki, że cmentarz komunalny zostanie zlikwidowany? Czy to prawda? - pytał nas nasz Czytelnik.

Mężczyzna, który skontaktował się z naszą redakcją, przedstawił zasłyszane plany usunięcia nekropolii. - Jedni mówią, że to dlatego, że jest to nieciekawa okolica. Po deszczach robi się tam błoto, jest grząsko, i zanim człowiek dojdzie do grobu bliskiego, to już jest cały utaplany. Poza tym, jak wieje wiatr to wszystko zwala z pomników i trzeba szukać kwiatów na sąsiednich grobach - tłumaczył mężczyzna. - Drugi powód, jaki ludzie podają, to taki, że ma to związek z planowaną obwodnicą Kolbuszowej. Podobno trasa ma iść właśnie przez cmentarz komunalny. Dowiedzcie się, czy to prawda? - prosił Czytelnik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE