Reklama

„Bebechy” i struś na sesji

Opublikowano:
Autor:

„Bebechy” i struś na sesji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ostrych słów nie brakowało podczas grudniowych obrad w Raniżowie. Samorządowcy zajęli się tematem zmniejszenia liczby klas w szkole w Staniszewskiem. Decyzję podjęli niejednogłośnie, wcześniej nie szczędząc sobie złośliwości.

Jeszcze zanim uchwała trafiła pod obrady, radny Janusz Grochala ze Staniszewskiego, złożył wniosek, aby punkt dotyczący przekształcenia szkoły z sześcio na trzyklasową, wycofać. Swój wniosek (który ostatecznie został odrzucony) argumentował m.in tym, że jego zdaniem, konsultacje społeczne w sprawie zmian w placówce nie były przeprowadzone w odpowiedni sposób. - Należy zobligować wójta do uczciwych i rzetelnych konsultacji z mieszkańcami wsi, a nie jakiś takich ukrytych w internecie. Praktycznie nikt o nich nic nie wiedział - stwierdził samorządowiec.

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE