Reklama

„Bebechy” i struś na sesji

Opublikowano: sob, 14 sty 2017 05:01
Autor:

„Bebechy” i struś na sesji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ostrych słów nie brakowało podczas grudniowych obrad w Raniżowie. Samorządowcy zajęli się tematem zmniejszenia liczby klas w szkole w Staniszewskiem. Decyzję podjęli niejednogłośnie, wcześniej nie szczędząc sobie złośliwości.

Jeszcze zanim uchwała trafiła pod obrady, radny Janusz Grochala ze Staniszewskiego, złożył wniosek, aby punkt dotyczący przekształcenia szkoły z sześcio na trzyklasową, wycofać. Swój wniosek (który ostatecznie został odrzucony) argumentował m.in tym, że jego zdaniem, konsultacje społeczne w sprawie zmian w placówce nie były przeprowadzone w odpowiedni sposób. - Należy zobligować wójta do uczciwych i rzetelnych konsultacji z mieszkańcami wsi, a nie jakiś takich ukrytych w internecie. Praktycznie nikt o nich nic nie wiedział - stwierdził samorządowiec.

Więcej w 2 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 5 lat temu | ocena +0 / -0

  mieszkaniec

  i to są przywileje ale jest jedno pocieszenie wójt wiecznie wójtem nie będzie i koniec z dodatkowymi godzinami i co i bum ...............

 • 5 lat temu | ocena +0 / -0

  mieszkaniec

  to chyba dla wójta nie jest dobre wyjście w koncu żona nauczyciel i co na bezrobocie nie wypada wysyłac bliskiej osoby więc problem jest

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

   nauczyciel

   Tu obowiązuje zasada ,,władza się wyżywi" tak samo jak rodzina władzy.Bardzo wielu nauczycielom brakuje godzin ale oczywiście nie żonie wójta.

 • 5 lat temu | ocena +0 / -0

  wolan

  Szkoły najlepiej pozamykać, grunt to żeby w gminie pozostał wójt i urząd, reszta nie jest potrzebna.