Teraz
+12°
Główna
Najnowsze
Logowanie
12:00
+13°
15:00
Nowa remiza OSP powstanie w powiecie kolbuszowskim
Na służbie policjanci, po godzinach strażacy. Wśród nich druhna z Wilczej Woli
Nowe władze gminnych struktur OSP w Kolbuszowej [ZDJĘCIA]
Zmiana pokoleniowa w strażackich szeregach po 35 latach
150 lat historii i nowe odkrycie. Jubileusz OSP w Majdanie Królewskim zaskakuje
Wzięli sprawy w swoje ręce. Druhowie remontują remizę [ZDJĘCIA]
Od pokoleń przy Grobie Pańskim. Strażacy pielęgnują wyjątkową tradycję [ZDJĘCIA] Wielki Tydzień w powiecie kolbuszowskim to nie tylko czas przygotowań do świąt, ale także wyjątkowy moment, gdy druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych pełnią wartę przy Grobach Pańskich. To jedna z najbardziej charakterystycznych i barwnych tradycji regionu. (...)
Strażacy sprzedają swój wóz. Star 244 szuka nowego właściciela Ochotnicza Straż Pożarna w Niwiskach wystawiła na sprzedaż samochód specjalny pożarniczy marki Star 244. To pojazd, który przez lata służył lokalnej jednostce podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. (...)
Zmiany w OSP w gminie Niwiska. Wybrano nowe zarządy [ZDJĘCIA] Zakończył się ważny etap w funkcjonowaniu Ochotniczych Straży Pożarnych w gminie Niwiska. W trakcie zebrań sprawozdawczo-wyborczych wyłoniono nowe władze jednostek, które będą pełnić swoje funkcje przez najbliższe pięć lat. (...)
Zarobki druhów z powiatu kolbuszowskiego. Tyle otrzymali za udział w akcjach i ćwiczeniach 465 048 zł – dokładnie tyle w 2025 roku otrzymali strażacy ochotnicy z powiatu kolbuszowskiego w ramach ekwiwalentu za udział w akcjach ratowniczych i szkoleniach. To wyraźny wzrost w porównaniu z poprzednimi latami. (...)