Reklama

Siedlanka z dawnych lat. Konkurs dla dzieci i dorosłych

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UG Niwiska

Siedlanka z dawnych lat. Konkurs dla dzieci i dorosłych  - Zdjęcie główne

Pamiątkowe zdjęcie z gry w hokeja na przyszkolnym lodowisku w Siedlance. | foto UG Niwiska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA Szkoła Podstawowa im. bł. Karoliny Kózkówny w Siedlance zaprasza wszystkie dzieci i dorosłych mieszkańców wsi do udziału w konkursie pt. ,,Siedlanka z dawnych lat w starej fotografii". Zebrane zdjęcia posłużą do ilustracji książki o dziejach miejscowości w gminie Niwiska.

Do konkursu można proponować stare rodzinne fotografie indywidualne lub grupowe na tle przyrody czy budynków, wykorzystując zasoby rodzinnych albumów.

ZOBACZ TAKŻE:

Zdjęcia powinny być opisane w następujący sposób:

  • rok wykonania zdjęcia,
  • kto lub co jest na zdjęciu.
- Dodatkowo wymagana jest zgoda na publikację zdjęć wraz z ich opisem w książce, która powstaje o sołectwie Siedlanka - czytamy w informacji zamieszonej przez szkołę z Siedlanki. Prezentowane zdjęcia będą zeskanowane i zwrócone właścicielowi.

Prace należy nadsyłać na adres: Szkoła Podstawowa im. bł. Karoliny Kózkówny w Siedlance, Siedlanka 72, 36- 147 Niwiska z podaniem kontaktu (adres, telefon) lub osobiście dostarczyć do szkoły.

Termin nadsyłania/ dostarczenia zdjęć mija 4 lutego 2022 roku. Przewidziane są nagrody. W sprawie konkursu można się kontaktować z Wiesławą Mazur, nauczycielem ze szkoły w Siedlance. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy