Reklama

Kolbuszowa widziana z drona. Najnowsze zdjęcia powstały na zamówienie powiatu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA Coraz popularniejsze stare się fotografowanie z drona. Takie fotografie już kilkakrotnie publikowała gmina Kolbuszowa. Teraz można zobaczyć zdjęcia miasta i okolicy, wykonane na zamówienie Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej. Co na nich uchwycono?

Zamówione przez powiat zdjęcia wykonane zostały w październiku tego roku. 

- Ukazują one w głównej mierze bazę szkolną oraz sportową, jaką te placówki dysponują, tj. boiska sportowe, korty tenisowe, strzelnicę, kompleks lekkoatletyczny

- wylicza Barbara Żarkowska z działu promocji w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej i dodaje:

- Znajdują się na nich również walory przyrodnicze naszego powiatu oraz budynki użyteczności publicznej, tj. szpital powiatowy czy Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej.  

Zdjęcia wykonywane zostały w październiku tego roku. Mają służyć promocji powiatu oraz szkolnictwa - moga być wykorzystane np. w folderach promujących placówki. Będą one również eksponowane w starostwie powiatowym. 

Pokazywanie miast i wsi z tej perspektywy staje się coraz bardziej popularne. Takie zdjęcia wykonane zostały niedawno na zamówienie gminy Kolbuszowa. Miasto nad Nilem mogliśmy oglądać m.in. w letniej odsłonie. 

Kilka tysięcy zdjęć wykonanych w powietrzu na swoim koncie Bartosz Skowroński z Kolbuszowej, którego fotografie już nie raz gościły na naszym portalu. 

- Latanie dronem traktuje jako swoją pasję. Uwielbiam to robić. Staram się zabierać drona ze sobą, gdzie tylko jadę i latać gdzie tylko mogę. Niestety nie jest to możliwe w każdym miejscu

- mówił podczas rozmowy z Korso młody fotograf. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy