Reklama

Zwycięstwo Rosemerry w Rockowej Nocy. Będzie płyta

Opublikowano:
Autor:

Zwycięstwo Rosemerry w Rockowej Nocy. Będzie płyta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę, 5 września odbyła się już XV edycja festiwalu w Rzeszowie. Jest to konkurs dla młodych, mało znanych zespołów, które dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności i wygrać nagrody. Tej edycji królowała kapela RoseMerry na czele z kolbuszowską wokalistką - Kasią Krawczyk.

Formacja zdobyła 3000 złotych, 36 godzin w studiu nagraniowym oraz statuetkę Tadeusza Nalepy. Rozmawialiśmy z Kasią o dalszych planach zespołu.

- Po wygranej na Rockowej Nocy w planach jest pełne wydanie albumu, bo to właśnie umożliwiło nam podium

- informuje wokalistka.

Jak dodaje, kapela otrzymała wiele cennych rad od jury.

- Teraz skupiamy się na graniu koncertów

- podkreśla nasza rozmówczyni.

Kiedy możemy spodziewać się wystąpień zespołu?
RoseMerry zachęca do śledzenia formacji TUTAJ, gdzie można znaleźć wszystkie informacje na temat najbliższych koncertów zespołu.

-  Do końca października będziemy widzieć się z publicznością co weekend

- dodaje Kasia.

RoseMerry to kapela licząca 2 lata. W jej skład wchodzą: wokalistka Kasia Krawczyk - mieszkanka Kolbuszowej, gitarzysta Norbert Szarek, basista Jakub Bosek oraz perkusista Hubert Bosek. Zespół inspiruje się brzmieniami Led Zeppelin. Na swoim koncie ma sporo osiągnięć, m.in. III miejsce na przeglądzie "Kill me with the music" w Rzeszowie, czy I miejsce w przeglądzie kapel rockowych w ramach koncertu Rock Na Plaży Paprocany.


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE