Reklama

Zawodnicy Kolbuszowskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli pięć medali

Opublikowano:
Autor:

Zawodnicy Kolbuszowskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli pięć medali - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Z bardzo dobrej strony pokazała się czwórka wychowanków Kolbuszowskiego Klubu Kyokushin Karate w Ogólnopolskim Turnieju w Giedlarowej. Nasi zdobyli aż 5 medali.

Impreza odbyła się 14 października w Zespole Szkół w Giedlarowej. Zawody organizowało Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku. Sędzią głównym turnieju był sensei Wojciech Radziewicz. Startowało 190 zawodników z 21 klubów. - Zawody rozpoczęły się oficjalnym otwarciem połączonym z pokazami tańca towarzyskiego. Zawodnicy startowali w konkurencji kata (walka z cieniem), kumite (bezpośrednia rywalizacja) i kata drużynowym - wspomina Roman Jemioło, trener KKK.

Nasz klub reprezentowała czwórka zawodników: Julia Mazurek, Aleksander Sudoł, Mateusz Sudoł i Dominik Michałek. Zawodnicy z Kolbuszowej zdobyli pięć medali: trzy brązowe i dwa srebrne. Julia Mazurek wywalczyła drugie miejsce w kumite. Nieźle powalczył Aleksander Sudoł. Zajął drugie miejsce w kumite oraz czwarte miejsce w kata. Dominik Michałek zajął trzecie miejsce w kumite. Trzeci był również w kata. W konkurencji kata drużynowym reprezentacja Kolbuszowej, w składzie: Dominik Michałek, Julia Mazurek wraz z reprezentantem z Mielca (Oskarem Majewskim), zajęła trzecie miejsce. – Wszystkim zawodnikom należą się wielkie brawa – ocenił Jemioło. Warto zaznaczyć, że nasza młodzież stale walczy w Podkarpackiej Lidze Dzieci. Zawody z tej serii odbędą się 4 listopada w Dębicy. – Potem czeka nas Puchar Podkarpacia w Jaśle – zapowiada trener. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE