Reklama

Z Powiatowym Urzędem Pracy w Kolbuszowej rozstaje się szefowa tej placówki

Opublikowano:
Autor:

Z Powiatowym Urzędem Pracy w Kolbuszowej rozstaje się szefowa tej placówki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Elżbieta Kapusta, po 41 latach pracy zawodowej, w tym 26 w kolbuszowskim pośredniaku, przechodzi na emeryturę.  Symboliczne pożegnanie dotychczasowej dyrektor, która to stanowisko objęła pięć lat temu, odbyło się podczas sesji Rady Powiatu Kolbuszowskiego (27 grudnia).

-  Odchodzę na emeryturę dobrowolnie, usatysfakcjonowana tym, że tak wiele udało się zrobić - powiedziała Elżbieta Kapusta i podkreśliła, że w ostatnim czasie stopa bezrobocia w powiecie znacząco spadła.

- W dużej części jest to zasługa pracowników urzędu pracy -  podkreśliła. - Ponadto przez pięć ostatnich lat ściągnęliśmy kilkadziesiąt milionów złotych na rozwój lokalnej przedsiębiorczości oraz na aktywizację bezrobotnych - dodała.

Jak zaznaczyła dyrektor Kapusta, udało się także gruntownie odremontować i ocieplić budynek PUP, dzięki czemu pracownicy mogą wykonywać swoje obowiązki w bardzo dobrych warunkach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE