Reklama

Z PODKARPACIA. 72-latek ukarany za złamanie kwarantanny. Ile dostał?

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. 72-latek ukarany za złamanie kwarantanny. Ile dostał?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Grzywną 6 tysięcy złotych został ukarany 72-letni mieszkaniec Tarnobrzega, który złamał zasady przymusowej kwarantanny, opuścił mieszkanie i poszedł na zakupy. To nie jedyny przykład, w którym osoba zignorowała przepis. Za niestosowanie się do obowiązku kwarantanny będzie odpowiadał również 38-latek, który dwukrotnie opuszczał miejsce wskazane do przebywania.

Wobec 72-letniego mężczyzny, policjanci interweniowali na początku kwietnia. Senior, objęty kwarantanną domową, wyszedł z mieszkania i udał się na zakupy. Mężczyzna za załamanie przepisu został ukarany grzywną w wysokości 6 tys. zł.

- Obowiązujący przepis zignorował również 38-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Mężczyzna nie zastosował się do zasad obowiązkowej kwarantanny i dwukrotnie opuścił miejsce wskazane do przebywania - wyjeżdżał poza Tarnobrzeg i wychodził do sklepu. Na miejscu interweniowali policjanci. Informacja o nieprzestrzeganiu zasad kwarantanny przez 38-latka została przesłana do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tarnobrzegu i sądu - relacjinuje KMP Tarnobrzeg.

Policjanci kolejny już raz przypominają, że osoby objęte kwarantanną mają obowiązek przebywać we wskazanym przez siebie miejscu i stosować się do zaleceń służb sanitarnych. Każdy z nas, mając na względzie bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich oraz wszystkich obywateli naszego kraju, powinien odpowiedzialnie przestrzegać obowiązujących obostrzeń.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE