Zderzenie na "dziewiątce"
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w Cmolasie w sobotę, 27 czerwca. Jak przekazał nam podkomisarz Adrian Kocój z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, zgłoszenie dotyczyło wypadku na drodze krajowej nr 9, na 159. kilometrze trasy.
Służby zostały poinformowane o zdarzeniu około godziny 14:50. Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu w centrum miejscowości.
Fot. KPP Kolbuszowa.
Opel i motocykl honda
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 19-letnia kierująca oplem, którego tablice rejestracyjne zaczynają się od liter „RKL”, podróżowała razem z pasażerką.
- Kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu 21-letniemu motocykliście, który poruszał się jednośladem marki Honda na tablicach rejestracyjnych rozpoczynających się od „KR”
- przekazał nam podkomisarz Adrian Kocój.
Jak słyszymy od policji, doszło do wymuszenia pierwszeństwa. Motocykl uderzył w bok samochodu.
Trzy osoby w szpitalu
Wszystkie osoby biorące udział w tym zdarzeniu zostały przewiezione do szpitala na dalsze badania. Chodzi o 19-letnią kierującą oplem, jej pasażerkę oraz 21-letniego motocyklistę.
Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze ustalają m.in. jego przebieg oraz przyczyny.
Fot. KPP Kolbuszowa.
Są utrudnienia w ruchu
Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na drodze krajowej nr 9 w Cmolasie. Jak informuje policja, ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.
Służby apelują o ostrożność i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.
Komentarze (0)