Reklama

Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego 2020 roku. Zostało kilka dni

Opublikowano: pon, 11 sty 2021 09:51
Autor:

Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego 2020 roku. Zostało kilka dni - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI O kilka dni przedłużony został termin zgłoszeń kandydatów do konkursu na Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 stycznia.

Podstawowym kryterium nominowania kandydatów do konkursu jest definicja wolontariatu, według której wolontariat to bezpłatne, świadome i dobrowolne działanie na rzecz innych osób oraz instytucji, wykraczające poza więzi rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie.

Wolontariusz to także każda osoba, która dobrowolnie, ochotniczo i bez wynagrodzenia wykonuje świadczenia na rzecz organizacji, instytucji i osób indywidualnych.

- Naszym zamiarem jest, aby tytuł "Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego" stał się prestiżowym wyróżnieniem honorującym wolontariuszy podejmujących bezinteresowną aktywność na terenie powiatu kolbuszowskiego na rzecz jego mieszkańców

- wyjaśnia Barbara Żarkowska, przedstawicielka kolbuszowskiego starostwa.

Wnioski nominacyjne należy składać w Biurze Podawczym Starostwa Powiatowego w Kolbuszowej (przy wejściu głównym), w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Wolontariusz Powiatu Kolbuszowskiego" lub przesłać na adres: [email protected] Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Honorowy patronat nad konkursem sprawuje starosta kolbuszowski.

Rok temu tytuł Wolontariusza Powiatu Kolbuszowskiego 2019 roku otrzymała Ewa Kopeć z Huty Komorowskiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.