Reklama

Widełka znów w czołówce

Opublikowano:
Autor:

Widełka znów w czołówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Młodzi wychowankowie Startu Widełka zaliczyli kolejny udany start. Tym razem pokazali się w Ogólnopolskim Turnieju w Szczucinie.

Zawody były bardzo mocno obsadzone. – Do walki przystąpiło 163 zawodników z 23 klubów województwa małopolskiego, świętokrzyskiego, śląskiego i podkarpackiego – zaznaczał Piotr Surowiec, trener Startu. Zawodnicy z Widełki sprawdzili się w trzech kategoriach wiekowych. Grupę młodzika młodszego Start reprezentowali: Emilia Pastuła, Klaudia Rzeszutek, Mateusz Chuchro, Kamil Malak, grupę żaków: Maksymilian Chuchro, a  dzieci Maciej Chuchro. - W sumie rozegranych zostało blisko 300 meczów na 11 kortach – dodawał Surowiec. Start zdobył w Szczucinie cztery medale. Wśród żaczek na najwyższym miejscu podium stanęła Klaudia Rzeszutek. – Warto pamiętać, że ta młoda, utalentowana zawodniczka jest aktualną mistrzynią Podkarpacia – podkreślał Surowiec. Pierwszy w grupie dzieci był Maciej Chuchro. Na podium stanęli  także  Kamil Malak i Mateusz Chuchro, którzy zajęli drugie miejsce w grze podwójnej młodzików młodszych.W grze pojedynczej młodzików młodszych trzecie miejsce zajął Mateusz Chuchro.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE