Reklama

Reklama

W Wilczej Woli zaproszenia nie docierają do wszystkich seniorów. Dlaczego?

Opublikowano: ndz, 18 lut 2018 14:30
Autor:

W Wilczej Woli zaproszenia nie docierają do wszystkich seniorów. Dlaczego? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Co roku w Wilczej Woli odbywa się Dzień Seniora, ale, jak się okazuje, nie wszyscy starsi mieszkańcy miejscowości są zapraszani na imprezę. Dlaczego zaproszenia trafiają tylko do wybranych i kto za to odpowiada?

Reklama

Co roku zaproszenia na Dzień Seniora w Wilczej Woli trafiają do najstarszych mieszkańców tej miejscowości. Ale, jak się okazuje, nie do wszystkich.

– Jestem seniorem i nigdy nie dostałem takiego zaproszenia. Chciałem się dowiedzieć, dlaczego niektórzy emeryci są pomijani?  – mówił jeden z naszych Czytelników, który zadzwonił do naszej redakcji.

Jak dodał, ma żal o to, że nie są zapraszani wszyscy mieszkańcy w wieku seniorskim, tylko wybrańcy. - Chciałem się dowiedzieć, na jakich zasadach się to odbywa. Kto organizuje ten Dzień Seniora? Czy jest płatny? I dlaczego zaproszenia nie trafiają do wszystkich, tylko do wybranych? – dopytywał przejęty tą sytuacją mieszkaniec Wilczej Woli.

W tej sprawie zwróciliśmy się do władz Dzikowca. Jak poinformowała nas Genowefa Dębiak, sekretarz gminy, obchody Dnia Seniora w Wilczej Woli to wyłączna inicjatywa miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

- Ja też jestem zaproszona jako gość. I powiem tak, że odkąd pamiętam, to panie z KGW zawsze organizowały te imprezy. Rozmawiałam na ten temat z przedstawicielką Koła i panie zawsze robią rozeznanie, kto jest chętny, kto mógłby przyjść i później wysyłają zaproszenia – przyznała Genowefa Dębiak.

Więcej w aktualnym Korso

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.