Reklama

Trwają remonty w szkołach i przedszkolach w gminie Kolbuszowa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Serafin

Trwają remonty w szkołach i przedszkolach w gminie Kolbuszowa - Zdjęcie główne

Remonty zaplanowano m.in. w Przedszkolu nr 2 w Kolbuszowej. | foto Joanna Serafin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wakacyjna przerwa w nauce to czas nie tylko odpoczynku uczniów, ale i remontów realizowanych w placówkach oświatowych. Te idą pełną parą. S

Sprawdzamy, jakich zmian mogą spodziewać się wychowankowie placówek po powrocie do szkół i przedszkoli w gminie Kolbuszowa.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy numer Korso Kolbuszowskie 32/2021

  • Przedszkole nr 2 w Kolbuszowej - budowa ogrodzenia betonowego oraz obramowania piaskownicy (koszt 7215 zł)

  • Przedszkole nr 3 w Kolbuszowej - wymiana wykładzin i linoleum, malowanie sali nr III i II oraz kuchni, naprawa podłogi w sali V (koszt 16 280 zł)

  • Przedszkole w Kolbuszowej Górnej - w szatni ułożenie płytek, malowanie, podwieszenie sufitu, wymiana oświetlenia; sala maluchów - wymiana drzwi, odmalowanie sali, wymiana wykładziny (koszt: 16 281 zł)

  • Przedszkole w Widełce - wymiana rur kanalizacyjnych, odmalowanie sal i korytarza, odrestaurowanie i odmalowanie urządzeń na placu zabaw (koszt 2 tys. zł)

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Kolbuszowej - remont pomieszczeń dydaktycznych wzdłuż ul. Obrońców Pokoju - pięć sal lekcyjnych oraz pokój nauczycielski. Prace remontowe polegają na wymianie instalacji elektrycznej wraz ze źródłami światła i osprzętem, wymianie kaloryferów, wymianie drzwi, zastąpienie materiałów posadzkowych starych parkietów wykładzinami poliwinylowymi oraz odnowienie powłok malarskich (koszt 198 169,67 zł)

  • Szkoła Podstawowa w Bukowcu – cyklinowanie i malowanie podłogi w klasie 0 (koszt 4 tys. zł)

  • Szkoła Podstawowa w Przedborzu – osuszanie pomieszczeń piwnicy (13 tys. zł), wymiana kanalizacji, wymiana desek w ławkach na placu szkolnym (2 tys. zł).
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy