Reklama

TOP 11 najniebezpieczniejszych ulic w Kolbuszowej. Tam najczęściej dochodziło do wypadków i stłuczek

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gdzie w Kolbuszowej jest najniebezpieczniej? Tego możemy się dowiedzieć, analizując raport Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej za 2021 rok. Policjanci zebrali informacje na temat tego, na których kolbuszowskich ulicach najczęściej dochodzi do wypadków i stłuczek. Sprawdź, o których drogach mowa i pamiętaj o zachowaniu ostrożności w tych miejscach.

W 2021 roku na drogach powiatu kolbuszowskiego doszło do 443 stłuczek i 30 wypadków. Zginęło sześć osób, a 27 zostało rannych. Najwięcej z nich na terenie gminy Kolbuszowa - 238 kolizji i 11 wypadków. Po blisko 50 stłuczek w ciągu roku odnotowano także na terenie gminy Majdan Królewski (47) i Niwiska (49).

Z policyjnych statystyk za miniony rok może również wyczytać, na których ulicach w mieście odnotowano najwięcej zdarzeń drogowych. W sumie, w 2021 roku, były to 82 stłuczki i trzy wypadki. 

- Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wielu tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Stosowanie się do obowiązujących ograniczeń prędkości, w znaczący sposób wpływa na podniesienie bezpieczeństwa na naszych drogach

- mówi Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

Jeżdżąc po mieście, nie sposób rozwinąć dużej prędkości. Dochodzi więc do stłuczek, w których konsekwencją są głównie straty materialne. Gdzie było ich najwięcej? Które ulice w Kolbuszowej są najniebezpieczniejsze pod tym kątem? Sprawdź, przeglądając naszą galerię

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy