Reklama

Szykuje się szturm młodzieży na Delikatesy w Kolbuszowej?

Opublikowano:
Autor:

Szykuje się szturm młodzieży na Delikatesy w Kolbuszowej? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tłum uczniów pojawi się prawdopodobnie w poniedziałek (7 października) w jednym ze sklepów sieci Delikatesy Centrum w Kolbuszowej.

- W związku z licznymi prośbami oraz wieloma podobnymi akcjami startujemy z aktem zbrojnym na Delikatesy. W planach była Żabka, lecz niestety nie pomieściła by wszystkich. Zapraszamy do wzięcia udziału - napisali na Facebooku organizatorzy wydarzenia pod nazwą "Całe ZST do Delikatesów".

- Zdajemy sobie sprawę, że opuszczenie obozu może być nie lada problemem, lecz gdy ZST się zjednoczy, nic nie stanie nam na drodze (nawet legendarni obrońcy szkolnych wrót) - czytamy dalej. 

Szturm na sklep zaplanowano na poniedziałek między godz. 10.25 a 11.30. Wygląda na to, że chodzi o Delikatesy Centrum przy ul. Jana Pawła II znajdujące się w sąsiedztwie szkoły.

Do dzisiaj (godz. 14) 147 zadeklarowało, że weźmie udział w wydarzeniu. Ponad pół tysiąca jest nim zainteresowanych. 

O co chodzi w akcji? Prawdopodobnie ma ona wymiar ogólnopolski. W kilku miastach w kraju młodzież przychodziła pod sklepy, czy gromadziła się w galeriach handlowym. Ma to być nijako odzew uczniów w sprawie zdarzenia w Lidlu w Zielonej Górze. W supermarkecie jeden z klientów skarżył się, że po wakacjach młodzi z pobliskich szkół licznie przychodzą do sklepu, przez co tworzą się kolejki. 

- Dlaczego u nas w Kolbuszowej to ma być. W sumie nie wiem - przyznaje jednej z uczniów z ZST. - Sam jeszcze nie wiem czy pójdę, ale może to być coś ciekawego - dodaje. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE