Reklama

Strażacy OSP z powiatu kolbuszowskiego „pompują” dla Emilki Wilk [WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: OSP Kolbuszowa Górna / Facebook

Strażacy OSP z powiatu kolbuszowskiego „pompują” dla Emilki Wilk [WIDEO] - Zdjęcie główne

Ochotnicy z powiatu kolbuszowskiej "pompują" dla Emilki Wilk. Nominowane są kolejne jednostki OSP | foto OSP Kolbuszowa Górna / Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kilka dni temu Ochotnicza Straż Pożarna w Widełce (gm. Kolbuszowa) rozpoczęła akcję #HeartChallenge - Ratujmy Serce Emilki, która ma na celu uzbieranie pieniędzy na leczenie dziewczynki w USA. Strażacy muszą wykonać 10 pompek i wpłacić symboliczną kwotę na rzecz Emilki.

Akcję #HeartChallenge - Ratujmy Serce Emilki rozpoczęli druhowie z OSP Widełka. Strażacy wykonali 10 pompek, wrzucili nagranie na swój profil na Facebooku i nominowali kolejne jednostki OSP do wykonania zadania.

#HeartChallenge na dobre zagościł w powiecie kolbuszowskim. Coraz więcej jednostek wykonuje zadanie, pomagając małej Emilce w uzbieraniu potrzebnej sumy pieniędzy na leczenie serduszka dziewczynki w Stanford w USA i nagłośnieniu zbiórki. 

Do tej pory zbiórkę Emilki wsparły setki tysięcy osób. Na koncie zbiórki (dane na 12 stycznia godz. 14) widnieje już niespełna 1 mln 755 tysięcy złotych. Małej Emilce zostało maksymalnie cztery miesiące na zebranie odpowiedniej sumy pieniędzy. Na ten moment brakuje ponad pięć milionów złotych.

U Emilki wykryto ciężką wadę serca - zespół Fallota, atrezję zastawki tętnicy płucnej, pień płucny i tętnice płucne skrajnie hipoplastyczne. Tylko jedna klinika na świecie zajmuje się tak skomplikowanymi operacjami, stąd jest ona tak bardzo kosztowna.

Możesz dorzucić się do zbiórki bezpośrednio w serwisie Siepomaga.pl pod tym linkiem: https://www.siepomaga.pl/emilkowe-serce

Zobacz jak poszczególne jednostki OSP wykonały ćwiczenie w ramach akcji #HeartChallenge - Ratujmy Serce Emilki:

OSP Widełka

 
OSP Kolbuszowa Górna
 
OSP Kupno
 
OSP Cmolas
 
OSP Poręby Kupieńskie
 
OSP Przedbórz
 
OSP Świerczów
 
OSP Hadykówka


OSP Lipnica


OSP Nowa Wieś

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy