Reklama

SIEDLANKA. Wyciągnął kluczyki uniemożliwiając kierowcy dalszą jazdę

Opublikowano:
Autor:

SIEDLANKA. Wyciągnął kluczyki uniemożliwiając kierowcy dalszą jazdę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do, którego doszło w sobotę.

W sobotę (26 października) około godz. 13.30, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Siedlance, w związku ze zgłoszeniem dotyczących zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący skodą, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z kierowcą audi, który skręcając w tą drogę, zjechał na pas ruchu, którym poruszała się skoda.
Kierowca audi zatrzymał się dopiero po przejechaniu kilku metrów. 29-letni mieszkaniec województwa śląskiego, który kierował skodą przypuszczając, że kierowca audi może znajdować się pod działaniem alkoholu, wyciągnął kluczki z audi, uniemożliwiając kierowcy dalszą jazdę. Policjanci wylegitymowali 49-letniego mieszkańca gminy Niwiska, który kierował audi. Mężczyzna odmówił badania na stan trzeźwości, dlatego został doprowadzony do placówki medycznej, gdzie pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. - W sprawie trwają dalsze czynności - wyjaśnia rzeczniczka prasowa kolbuszowskiej policji. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE