Reklama

Seria wypadków i tragicznych zdarzeń na drodze krajowej nr 9 relacji na odcinku Cmolas - Majdan Królewski. Tu przydałby się fotoradar! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ostatnim czasie na drodze krajowej nr 9 doszło do kilku poważnych, czy też mniej poważnych wypadków. Najniebezpieczniej jest na trasie od Cmolasu do Komorowa, czy Majdanu Królewskiego. To właśnie na tej trasie zginęło małżeństwo.

Niepokoi też fakt, że planowana obwodnica Kolbuszowej i Nowej Dęby, czy też Majdanu Królewskiego omijać będzie najbardziej, w ostatnim czasie niebezpieczny odcinek drogi krajowej nr 9 w Cmolasie, Hadykówce, czy też Komorowie. Niepokoi to szczególnie mieszkańców, którzy jeszcze jakiś czas temu zabiegali o fotoradar, który miałby stanąć w Cmolasie na skrzyżowaniu. 

W temacie fotoradaru jednak nic jak dotąd nie ruszyło, mimo petycji mieszkańców, czy starań samorządowców. Odcinek drogi krajowej nr 9 na odcinku Cmolas - Majdan Królewski nadal pozostaje najbardziej niebezpiecznym odcinkiem w powiecie kolbuszowskim. 

- To, co teraz dzieje się na drodze krajowej nr 9, to jest jakaś tragedia. Wypadek za wypadkiem. Niedługo strach będzie tamtędy jeździć. Kiedy ktoś w końcu zareaguje

- mówi mieszkanka gminy Cmolas. 

Fotoradary w powiecie kolbuszowskim 

W powiecie kolbuszowskim znajdują się dwa fotoradary - w Majdanie Królewskim i w Widełce. W Kolbuszowej Górnej zamontowany jest odcinkowy pomiar prędkości.

Wypadku na drodze krajowej nr 9 w ostatnim czasie 

W ciągu ostatnich kilku miesięcy na drodze krajowej nr 9 doszło do kilku poważnych zdarzeń. Mowa tu szczególnie od trasie DK9 od Cmolas, aż do Komorowa. 

- Co to za chodnik. Ze starych płyt, które się rozlatują. Co jakiś czas podsypią piaskiem i na tym się kończy. Kto to widział, żeby przy krajowej drodze nr 9 był taki chodnik. Wstyd! O jakimś fotoradarze to już nie wspomnę

- mówi jeden z mieszkańców.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy