Reklama

Rondo do przebudowy

Opublikowano:
Autor:

Rondo do przebudowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wykonanie dodatkowego zjazdu na kolbuszowskim rondzie - to propozycja inwestora, który chce usprawnić ruch na terenach handlowych przy ul. Rzeszowskiej.

Koncepcję przebudowy ronda zlokalizowanego na wylocie z miasta w kierunku Rzeszowa przygotował projektant lokalnego przedsiębiorcy. Jak informuje Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, inwestor planuje budowę stacji paliw między istniejącą „Stokrotką” a działką należącą do gminy.

Dodatkowy zjazd miałby umożliwić bezpośrednie dostanie się do stacji oraz istniejących obiektów handlowych. Jednocześnie przebudowa ronda pozwalałaby na bezkolizyjny wyjazd. - Wiemy, jak sytuacja wygląda obecnie. Kierowcy, żeby wyjechać spod „Mrówki” w kierunku Tarnobrzega, zawracają przed McDonald’s. Inni łamią przepisy, przejeżdżając przez wysepkę – zauważa nasz rozmówca.

Więcej w 35 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE