Reklama

Remont ul. Krakowskiej w Raniżowie budzi kontrowersje

Opublikowano:
Autor:

Remont ul. Krakowskiej w Raniżowie budzi kontrowersje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nasz Czytelnik podzielił się refleksją na temat remontu ul. Krakowskiej w Raniżowie. Jego zdaniem droga zostanie wyasfaltowana obok osób "bardziej wpływowych"? Co na to wójt?

Przypomnijmy, że na początku października urząd gminy ogłosił przetarg na przebudowę  ul. Krakowskiej w Raniżowie. W ramach prac nowy asfalt powstanie na długości 455 metrów.

Koło wpływowych
Interwencję w sprawie ul. Krakowskiej zgłosił nam mieszkaniec Raniżowa, poruszony sprawą jej remontu. - Asfalt będzie tylko koło osób bardziej wpływowych. Reszta użytkowników musi ciągle jeździć po drodze, na której wahacze można pourywać - napisał mężczyzna, który się z nami skontaktował.  - Ulica zostanie wyremontowana tam, gdzie sama w sobie była już naprawiona! - argumentował mężczyzna, który poprosił nas o interwencję w tej sprawie.

"Łatanie dziury na dziadzie"
O komentarz i wyjaśnienia w sprawie remontu ulicy Krakowskiej poprosiliśmy Władysława Grądziela, wójta gminy Raniżów. Jak przyznał włodarz, inwestycja jest w trakcie realizacji. - Prace trwają  i mają zakończyć się jeszcze w tym roku - poinformował wójt. Dodał, że odcinek drogi, który jest remontowany w tym roku, jest tylko fragmentem ulicy Krakowskiej, a jego remont wcale nie jest przypadkowy.  - Ten odcinek jest proceduralnie gotowy do przebudowy. Oszczędności, które pojawiły się w budżecie pod koniec roku, chcieliśmy wykorzystać właśnie na ten cel - powiedział wójt.

Przyznał też, że remont jest tam naprawdę konieczny. - Przez wiele lat na tej drodze było "łatanie dziury na dziadzie". Teraz jest robiona kompleksowo, z kompletną podbudową i wykończeniem asfaltowym - argumentował.

Więcej w 49 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE