Reklama

Region: Podszył się i okradł przedsiębiorcę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Region: Podszył się i okradł przedsiębiorcę - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do mieleckiej komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży ogromnej sumy pieniędzy. Jednak nie była to typowa kradzież, złodziej wykorzystał do tego pocztę elektroniczną.

W poniedziałek (1 marca 2021) mieszkaniec Mielca złożył zawiadomienie na komende policji. Z treści zgłoszenia wynikało, że nieznany sprawca w nieustalony sposób dokonał przełamana zabezpieczeń jego poczty internetowej. Wykorzystują adres mailowy mężczyzny, podszył się pod jego firmę i wysłał do różnych kontrahentów faktury z żądaniem zapłaty na nieznane konto bankowe.

W wyniku tego wydarzenia  mielecki przedsiębiorca poniósł straty w wysokości ok. 113 000 złotych. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy