Reklama

Raniżowski samorząd przymierza się do termomodernizacji jednego z budynków szkół. Którego?

Opublikowano: ndz, 4 sie 2019 07:30
Autor:

Raniżowski samorząd przymierza się do termomodernizacji jednego z budynków szkół. Którego?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina ogłosiła przetarg na termomodernizację budynku szkoły w Posuchach.

Zakres prac obejmuje ocieplenie ścian zewnętrznych budynku, wykończenie tynkiem elewacyjnym, wykonanie nowych obróbek blacharskich oraz ocieplenie strychu nieużytkowego.

Firmy, które chcą ubiegać się o wykonanie zadania, mają czas na złożenie swoich ofert do 2 sierpnia. Inwestycja ma być gotowa natomiast do końca października. Oznacza to, że roboty będą trwały także w czasie trwającego roku szkolnego. Z tego też powodu wykonawca zostanie zobowiązany do zapewnienia szczególnych warunków bezpieczeństwa na placu budowy oraz do wykonania stosownych zabezpieczeń zgodnych między innymi z przepisami BHP.

O wynikach przetargu i kosztach inwestycji będziemy informować na łamach Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.