Reklama

RANIŻÓW. Radny Mateusz Niemczyk upomina się o budowę kanalizacji w Mazurach

Opublikowano:
Autor:

RANIŻÓW. Radny Mateusz Niemczyk upomina się o budowę kanalizacji w Mazurach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Dlaczego przetarg na budowę kanalizacji w Mazurach nie został jeszcze ogłoszony? - dopytywał na sesji radny Mateusz Niemczyk. Co odpowiedział wójt?

Dyskusja na temat inwestycji wyszła podczas ostatnich obrad (18 stycznia) zupełnie przypadkiem, przy omawianiu projektu budżetu gminy na rok 2018. O tym, że przetarg na kanalizację nie został jeszcze ogłoszony, między słowami, poinformował radnych wójt. 

Dlaczego?!
Do słów wójta odniósł się Mateusz Niemczyk, radny z Raniżowa. Samorządowiec wprost zapytał o powody, dla których procedura przetargowa jeszcze się nie rozpoczęła.  - Dlaczego przetarg na kanalizację nie jest ogłoszony? Czy są już zabezpieczone pieniądze na zadanie? - dopytywał samorządowiec.

Polityka zamiast dyskusji
Zdaniem wójta, zawinili tutaj radni, w tym członkowie komisji debatujących nad projektem budżetu. - Zamiast przedyskutować, uprawialiście politykę - powiedział Władysław Gądziel, wójt gminy Raniżów. - Budżet nie jest uchwalony, pieniądze nie są więc zabezpieczone - stwierdził podczas obrad (18 stycznia) włodarz. Na tym dyskusja w tej sprawie się zakończyła.

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE