Reklama

Radna Urszula Rzeszut - Baran apeluje o posprzątanie centrum Dzikowca

Opublikowano:
Autor:

Radna Urszula Rzeszut - Baran apeluje o posprzątanie centrum Dzikowca  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Centrum wsi straszy swym wyglądem – tak w skrócie można podsumować to, jak po "wieczornych libacjach" wyglądają publiczne miejsca na terenie Dzikowca.

Na problem porozrzucanych wszędzie śmieci zwróciła uwagę na ostatniej sesji (19 stycznia) Urszula Rzeszut-Baran, radna wsi Dzikowiec. - Ja mam sprawę odnośnie czystości w centrum Dzikowca, bo niestety, ale te nieczystości, które zostają pewnie po jakichś libacjach wieczornych strasznie to centrum nam szpecą – mówiła radna.

Jak dodała Urszula Rzeszut-Baran, to głównie puste butelki i śmieci różnego rodzaju. - Bardzo apeluję o kontrolowanie czy zlecenie odpowiednim służbom sprzątania od czasu do czasu tych odcinków, bo niestety nie ma to dobrego wyglądu. Na dodatek mam tę informację także od osoby, która nie jest w ogóle mieszkańcem naszej gminy, więc postrzeganie przez innych ludzi tego miejsca nie jest zbyt dobre. Może zacznijmy od centrum, żeby utrzymać czystość, przynajmniej przy gminie – przyznała radna Dzikowca.

Do dyskusji na temat wyglądu gminy włączyli się także inni samorządowcy. - Myślę, że to jest bardzo dobry wniosek. Ja bym go poszerzył o całą gminę – wyraził swoją opinię Edward Klecha, przewodniczący rady gminy.

Jak się bowiem okazało, nie tylko centrum Dzikowca wymaga często interwencji służb porządkowych. - Ja już nawet nie chcę mówić o przystankach – dodała Urszula Rzeszut -Baran. - Wszystkie publiczne miejsca na terenie całej gminy należałoby chociaż dwa razy w miesiącu przeglądnąć i uporządkować. A zwłaszcza te przystanki – stwierdził przewodniczący rady gminy.

Więcej w aktualnym Korso

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE