Reklama

Przedszkolaki z Weryni zebrały worek plastikowych zakrętek

Opublikowano:
Autor:

Przedszkolaki z Weryni zebrały worek plastikowych zakrętek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejny worek plastikowych zakrętek zebrały dla Kacpra Serafina przedszkolaki z Weryni.

Dzieci wraz z rodzicami ponownie włączyły się do akcji zbiórki zakrętek. Wypełniony po brzegi worek dostarczony został do naszej redakcji. - Dzieciaki z dużym zaangażowaniem zbierały, segregowały i przynosiły do przedszkola zakrętki - mówi Agnieszka Krystel z Przedszkola Publicznego w Weryni. - Przedszkolaki wspólnie wykonały i ozdobiły kolorowe pudło, w którym umieszczały każdą zakrętkę. Wychowankowie przedszkola zostali poinformowani o tym, że zebrane zakrętki zostaną przekazane na szczytny cel osobom potrzebującym. Jest to nasz niewielki wkład w pomoc drugiemu człowiekowi. Duża liczba rodziców włączyła się do akcji i na pewno nie będzie to ostatni wór zakrętek, które w tym roku szkolnym przekażemy do redakcji Korso - dodaje przedstawicielka placówki.

 

 

Przypominamy, że nakrętki po napojach, sokach, mleku, kawie, kosmetykach, środkach czystości itp. można w dalszym ciągu zostawiać w korytarzu za bilbordem Korso w budynku przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej (na piętrze). Wszystkie przekażemy rodzinie Kacperka, która następnie odsprzedaje je do firmy recyklingowej. Pozyskane w ten sposób pieniądze przeznacza na leczenie, rehabilitację i protezy dla chłopca.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE