Reklama

Pracownik firmy świadczącej usługi w kolbuszowskim szpitalu przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu

Opublikowano:
Autor:

Pracownik firmy świadczącej usługi w kolbuszowskim szpitalu przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do zdarzenia doszło w środę, 5 grudnia. Na miejsce został wezwany patrol policji.

 

Jak informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik KPP Kolbuszowa, w komendzie prowadzone są czynności wyjaśniające w związku z interwencją dotyczącą zgłoszenia, iż jeden z pracowników może znajdować się w stanie nietrzeźwości. - Policjanci sprawdzili stan trzeźwości wskazanego mężczyzny - relacjonuje przedstawicielka kolbuszowskiej policji. - Badanie wykazało, że miał dwa promile alkoholu - dodaje.

 W sprawie prowadzone jest postępowanie o wykroczenie z art. 70. - Za popełnienie tego wykroczenia ustawodawca przewiduje karę aresztu lub grzywny - informuje policja.

Kim jest pijany mężczyzna? Czy miał bezpośredni kontakt z pacjentami kolbuszowskiej lecznicy? Zbigniew Strzelczyk, dyrektor szpitala, wyjaśnił, że chodzi o pracownika firmy sprzątającej, która od niedawna zajmuje się utrzymaniem czystości w budynku. Po więcej informacji odesłał nas do przedstawicieli wspomnianej firmy. 

Niestety, zarząd firmy uznał, że nie będzie wypowiadał się do mediów w tej sprawie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE