Reklama

Reklama

Policyjny kalendarz. Piękne rzeszowskie policjantki pomagają Amazonkom [VIDEO]

Opublikowano: 22 grudnia 2019 20:00
Autor:

Policyjny kalendarz. Piękne rzeszowskie policjantki pomagają Amazonkom [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kalendarz na 2020 rok, wydany przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie, podobnie jak w poprzednich latach, będzie miał cel charytatywny. Trafić może do każdego, kto wesprze „Rzeszowski Klub Amazonka”. Problem walki z chorobami nowotworowymi należy do najpoważniejszych we współczesnym świecie. Również wśród policjantek i pracowników policji oraz w ich rodzinach, jest wiele osób wymagających wsparcia w tej trudnej walce o życie.

To już trzecia edycja policyjnego kalendarza, który co roku wspiera charytatywnie wybrany cel. Tym razem karty kalendarza przedstawiają policjantki różnych pionów oraz kobiety pracujące w rzeszowskiej komendzie wojewódzkiej. Fotografie pokazują funkcjonariuszki w służbie, ale także pokazują je z bardziej prywatnej strony. Jak zaznacza Podkarpacka Policja, kalendarz o kobietach i dla kobiet wesprze charytatywnie bardzo ważny cel. W Polsce z każdym rokiem zwiększa się zachorowalność, jak i umieralność na raka piersi u kobiet. W ciągu roku wykrywa się u nas 18-19 tys. zachorowań, a 6 tys. pacjentek umiera. Dochód ze sprzedaży części kalendarzy na rok 2020 zostanie przekazany na Stowarzyszenie "Rzeszowski Klub Amazonka".

- Kalendarz 2020 - „Kobiety Kobietom”, to przepiękna inicjatywa podjęta przez Pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji  w Rzeszowie - zaznacza Halina Lubera, prezes Stowarzyszenia. - Oryginalne ujęcia fotograficzne doskonale oddają  piękno pań policjantek. Z jednej strony w pracy codziennej, w umundurowaniu, z drugiej zaś strony w życiu prywatnym, w eleganckich strojach wizytowych. Jesteśmy zaszczycone tym, że wspaniałe kobiety, funkcjonariuszki z KWP w Rzeszowie przyczynią się do wsparcia działalności naszego stowarzyszenia - czytamy na stronie policji.
- Zachęcamy do włączenia się w naszą akcję i pomoc wymienionemu stowarzyszeniu - piszą policjanci.
Liczba kalendarzy jest ograniczona. Aby otrzymać egzemplarz, trzeba najpierw skontaktować się telefonicznie pod numerami 510 997 021 lub 796 872 316 i zarezerwować kalendarz, a następnie przekazać datek w wysokości co najmniej 20 zł na konto:
Stowarzyszenie "Rzeszowski Klub Amazonka"

PBSO/Rzeszów nr 57 8642 1126 2012 1126 9854 0001

Tytuł wpłaty: "Kobiety Kobietom"
Pomysłodawcami inicjatywy są kom. Wojciech Kulig, który wykonał fotografie do kalendarza oraz nadkom. Wojciech Leś i mł.asp. Monika Skawińska-Berkowicz z Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Rzeszowie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (6)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  adam

  Kalendarz ładny,w sade.m raz na psiąbu

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  Miko

  Ładny gest.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  pyrawda

  Policja-ntki już nie jednemu pomogły zabrać sięz tego swiata.

 • 2 lata temu | ocena +2 / -0

  AntyK

  A ja mam inny pomysł na kalendarz i na pewno nie będzie to ten :) pozdrawiam Korso, które nie dodaje "niewygodnych" komentarzy.

 • 2 lata temu | ocena +2 / -1

  kazek

  NI MOM CO ŁOGLONDAĆ TYLKO POLICJANTKI

 • 2 lata temu | ocena +2 / -1

  Herios

  Już nie mam co przywiesić na ścianie.. Tylko kalendarz z policją, brawo :)