Reklama

PODKARPACIE: Rząd ponownie chce sięgnąć do naszych portfeli!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Krystian Maj /KPRM

PODKARPACIE: Rząd ponownie chce sięgnąć do naszych portfeli! - Zdjęcie główne

foto Krystian Maj /KPRM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Rząd pracuje nad zmianą zasad opłacania obowiązkowej daniny na leczenie. Jeden ze scenariuszy zakłada, aby najwięcej dopłacali najbogatsi.

Obecnie ochrona zdrowia jest finansowana z dwóch źródeł: składki zdrowotnej i pieniędzy z budżetu. W rządzie trwają rozmowy nad zmianą obecnego stanu rzeczy. Rozważane są trzy scenariusze. 

Pierwszym ze scenariuszy jest powszechna podwyżka składki, która aktualnie wynosi 9 proc., z czego 7,75 proc. jest odliczane od podatku. Kolejne pomysły sprowadzają się do sięgania po nasze pieniądze. (...) CZYTAJ DALEJ - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy