Reklama

Reklama

Podkarpacie: Praca zdalna "na żądanie". Szykują się zmiany w prawie

Opublikowano: czw, 20 maj 2021 11:30
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Podkarpacie: Praca zdalna "na żądanie". Szykują się zmiany w prawie - Zdjęcie główne

Zdjęcie poglądowe | foto Pexels

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowa rzeczywistość na rynku pracy i wzrost liczby osób pracujących zdalnie sprawił, że konieczne są zmiany w prawie. Rząd właśnie szykuje pakiet takich poprawek. Nałożą one na pracodawców kolejne zadania, a wśród nich pojawi się wiele ciekawych rozwiązań. Sprawdź co takiego się zmieni.

Reklama

Ministerstwo rozwoju przygotowało projekt ustawy na stałe wprowadzający pracę zdalną do polskiego Kodeksu Pracy. Sprawdzamy co takiego się zmieni?

CZYTAJ TAKŻE:

SZALEJĄCA DROŻYZNA. KTÓRE OPŁATY PÓJDĄ W GÓRĘ?>>

Kiedy już skończy się pandemia COVID-19 praca zdalna nie zniknie. Będzie wykonywana w sposób całkowity lub częściowy, w miejscu wskazanym przez pracownika i uzgodnionym z pracodawcą. Nowością będzie fakt, że pracownik będzie miał 12 dni w roku, kiedy może świadczyć pracę zdalną na żądanie - wystarczy jeden telefon i tyle. To nie wszystko, bo pojawi się rozwiązanie wspierające domowy budżet (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 miesięcy temu | ocena +0 / -0

    Ministerstwo Rozwoju

    gdy kasjerka sklepowa wybierze w jakimś dniu pracę zdalną to będziemy jej do domu przynosić zakupy żeby skasowała?