Reklama

PIŁKA NOŻNA. Sokół Kolbuszowa Dolna kończy przygotowania do rundy wiosennej

Opublikowano:
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Sokół Kolbuszowa Dolna kończy przygotowania do rundy wiosennej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trener lidera dębickiej klasy okręgowej, Rafał Leśniowski, uzupełnił kadrę lidera dębickiej klasy okręgowej o potrzebnych zawodników. Przed startem ligi rozegra przynajmniej jeden sparing.

- Gramy mecze kontrolne z rywalami z czwartej ligi nie dlatego, że już czujemy się jak czwartoligowcy. Ciągle jesteśmy w "okręgówce" i przed nami 15 trudnych meczów o punkty – ostrzega Rafał Leśniowski, trener Sokoła Kolbuszowa Dolna.

Jego zespół w ostatnich dniach rozegrał kolejne dwa trudne sparingi. W środę, 28 lutego, przegrał 3:5 z Izolatorem Boguchwała (gole: T. Chmielowiec, Brudek, Wąs), a w sobotę, 3 marca, uległ 2:3 Błękitnym Ropczyce (gole: T. Chmielowiec, Dziedzic).

Oba testy kolbuszowianie rozegrali na boisku ze sztuczną murawą w Woli Chorzelowskiej. – Chciałbym sprawdzić zespół na naturalnej nawierzchni, ale musimy cierpliwie czekać. Po ostatnich sparingach mogę powiedzieć, że czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy – ocenia Leśniowski.

W Sokole w ostatnim czasie na drobne urazy narzekało kilku zawodników, a przed sobotnim testem rozchorował się pierwszy golkiper Norbert Król. W meczu z Błękitnymi Sokół zagrał w składzie: Paterak - B. Karkut, Ł. Gorzelany, Skowron, Buda - Wąs, M. Chmielowiec, Brudek, Dziedzic - T. Chmielowiec, Korab oraz Bik, Maziarz, Wróbel, K. Gorzelany.

– Nikt nie ma poważniejszej kontuzji. Zarówno Albert Orzech, jak i Piotr Karkut czy Mateusz Prokop wracają do zajęć w tym tygodniu – zapowiada Leśniowski.

W najbliższą sobotę Sokół planuje znów spotkać się w grze kontrolnej z Izolatorem Boguchwała. Tym razem, jeśli warunki pozwolą, na naturalnej murawie w Kolbuszowej Dolnej (godzina 13).

Więcej w aktualnym Korso 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE