Reklama

PIŁKA NOŻNA. Huragan Przedbórz nie spadnie z A klasy

Opublikowano:
Autor:

PIŁKA NOŻNA. Huragan Przedbórz nie spadnie z A klasy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Zespół Huraganu Przedbórz po zimowych wzmocnieniach ma walczyć o miejsca bliżej środka tabeli dębickiej A klasy. Ekipa Stanisława Prusia dopiero po świętach zaliczy pierwszy mecz o punkty.

Wszystko wskazuje na to, że w kolejnym sezonie z tych rozgrywek nikt nie spadnie. Wszystko przez fakt, że z udziału w lidze po rundzie jesiennej zrezygnowały rezerwy Błękitnych Ropczyce.

Według aneksu do regulaminu rozgrywek mówiącego o zasadach awansów i spadku z A klasy spaść powinna tylko jedna ekipa.

– Z tego co pamiętam, na ostatnim spotkaniu w podokręgu prezes Lada mówił o dwóch spadkowiczach. Jak to jest naprawdę, to do końca nie wiemy, ale na pewno możemy wyprzedzić kilka zespołów – ocenia Kazimierz Guzior, prezes Huraganu.

– Mnie kolejne wycofane drużyny nie dziwią. W drugiej grupie A klasy zrezygnowały dwie drużyny (Podgrodzie, Bobrowa). Często wynika to z rosnących kosztów związanych z uczestnictwem w rozgrywkach – ocenia Guzior.

– Pamiętam, jak kilka lat temu zarząd Podkarpackiego ZPN-u obiecywał, że będzie redukował koszty. Niestety, one ciągle rosną. Kiedyś mówiło się, że karty zdrowia zostaną zastąpione deklaracjami samych zawodników – dodaje Guzior.

Więcej w aktualnym Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE