Reklama

Pacjenci byli zszokowani obsługą w szpitalu w Kolbuszowej. Mieczysław Burek podzielił się ich opiniami

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Korso Kolbuszwskie

Pacjenci byli zszokowani obsługą w szpitalu w Kolbuszowej. Mieczysław Burek podzielił się ich opiniami - Zdjęcie główne

- Dawno nie miałem negatywnych telefonów w sprawie naszego szpitala. Same pozytywy. Proszę podziękować całemu personelowi - skierował swoje słowa Mieczysław Burek do dyrektora Strzelczyka. | foto Korso Kolbuszwskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Dawno nie miałem negatywnych telefonów w sprawie szpitala w Kolbuszowej - przyznał Mieczysław Burek, szef Rady Powiatu Kolbuszowskiego. Samorządowiec mówił o tym, jakie sygnały do niego ostatnio docierają.

Temat kolbuszowskiego szpitala trafił na ostatnie posiedzenie radnych powiatowych (27 kwietnia). Dyrektor Zbigniew Strzelczyk zapewnił, że płynność finansowa SP ZOZ Kolbuszowa jest utrzymana, a w planie są kolejne inwestycje. 

Obecnie trwa remont dawnego oddziału dziecięcego. - Pierwsze piętro to ostatni nieremontowany oddział w szpitalu - zaznaczył dyrektor Strzelczyk.

Mieszcząca się w tym miejscu urologia, która cały czas się rozrasta, przeniesiona została z kolei na drugie piętro - w miejsce zawieszonego od dwóch lat oddziału wewnętrznego. 

Mieczysław Burek, przewodniczący rady, podzielił się opiniami na temat działalności lecznicy, jakie w ostatnim czasie do niego docierają.

- Przez wiele lat ciągle tutaj jako radny słyszałem, że kolbuszowski szpital mógłby być lepszy, lepszy i lepszy. Natomiast od pewnego czasu docierają do mnie osobiście bardzo pozytywne sygnały od pacjentów, którzy leczyli się w naszym szpitalu

- powiedział szef rady. 

Przewodniczący mówił o pacjentach zszokowanych potężnym standardem leczenia. - W tamtym tygodniu miałem dwa telefony w tej sprawie. Jeden od pacjenta z chirurgii, a drugi od osoby, która miała zabieg na pogotowiu - wyjaśniał Mieczysław Burek i dodał:

- Pacjent z Rzeszowa był zszokowany tym, że w powiecie kolbuszowskim tak super został przyjęty na pogotowiu ze złamanym palcem. Myślę, że te wysiłki i zadania realizowane przez zarząd powiatu, ale i przez dyrektora szpitala, nie idą na marne. Widać to i odczuwa to lokalna społeczność, że nasz szpital się rozwija.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy