Reklama

Oszuści grasują

Opublikowano:
Autor:

Oszuści grasują - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ciągu ostatnich dni na terenie naszego powiatu doszło do dwóch przypadków kradzieży. Ofiarą oszustów padli mieszkańcy gminy Cmolas i Kolbuszowa.

Oszuści stosują różne metody, wykorzystując ufność czy nieuwagę ludzi, zabierają im wartościowe rzeczy i pieniądze. Niestety, nadal bardzo często ofiarami takich przestępstw stają się ludzie starsi, mieszkający w małych miejscowościach.

Złodzieje w Cmolasie
W poniedziałek (2 października) kolbuszowscy policjanci przyjęli zgłoszenie od mieszkańców gminy Cmolas, których okradli nieznani sprawcy. - Dwaj młodzi mężczyźni, wykorzystując fakt, że właścicielka domu zajęta była pracą w piwnicy, weszli do środka i ukradli kilkaset złotych. Odjeżdżających już z posesji zauważył wracający do domu mąż kobiety - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. Funkcjonariusze ustalili, że młodzi mężczyźni odwiedzili wcześniej inne domy pod pretekstem zbiórki pieniędzy.

Więcej w 41 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE