Reklama

Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej i kolejne ponad 300 wykroczeń w 2023 roku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso Kolbuszowskie

Odcinkowy pomiar prędkości w Kolbuszowej Górnej i kolejne ponad 300 wykroczeń w 2023 roku - Zdjęcie główne

W ciągu pierwszych dwóch miesięcy 2023 roku urządzenia zamontowane na bramkach w Kolbuszowej Górnej zarejestrowały 326 przekroczeń dopuszczonej prędkości, a w styczniu i lutym 2022 roku łączenie 543. | foto Archiwum Korso Kolbuszowskie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolejne przekroczenia prędkości zarejestrowały urządzenia odcinkowego pomiaru prędkości w Kolbuszowej Górnej. Jeszcze w tym roku bramki z kamerami ustawione zostaną na innym fragmencie krajowej "dziewiątki" - w Nowej Dębie.

Odcinkowy pomiar prędkości od 2015 roku znajduje się w Kolbuszowej Górnej. W 2022 roku urządzenia odnotowały 3400 przekroczeń dozwolonej prędkości. W tym roku było to 150 (w styczniu) i 176 (w lutym). 

-  Nie wyobrażam sobie tego, aby odcinkowy pomiar prędkości został zlikwidowany. Odkąd urządzenia działają, nie mieliśmy poważniejszego wypadku. Wyłącznie jakieś stłuczki na tym odcinku, który jest objęty pomiarem. Wcześniej bardzo często dochodziło do śmiertelnych zdarzeń

- mówił w rozmowie z Korso Jan Fryc, sołtys Kolbuszowej Górnej.

Pewne już jest, że na Podkarpaciu kolejny odcinek DK9 zostanie opomiarowany.

- Montaż systemu do odcinkowego pomiaru średniej prędkości pojazdów planowany jest w drugiej połowie roku w Nowej Dębie

- słyszały od przedstawicieli Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. 

Ma on obejmować odcinek od ul. ks. Henryka Łagockiego do ul. Korczaka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy